В Одесі активісти вимагають до Великодня прибрати пам’ятник російському поету Пушкіну
В Одесі активісти молодіжної організації “Робимо вам нерви” вимагають від місцевої влади демонтувати до Великодня пам’ятник російському поету Олександру Пушкіну.
Відповідне відео розмістили на фейсбук-сторінці організації.

На ньому видно, як активісти накинули зашморг на пам’ятник.
“Сьогодні активісти підготували пам’ятник Пушкіну до Великодня. Тим самим чітко дали знати, що сам діяч хоче зустрічати це свято в музеї. Дотримуємось українських великодніх традицій — виносимо з дому весь непотріб”, — йдеться у повідомленні.
Як стверджують активісти, міська влада ігнорує знесення пам’ятника.
Нагадаємо, що в лютому нинішнього року в Полтаві демонтували пам’ятник російському царю Петру I, рішення про це місцева влада ухвалила згідно з чинним законодавством та з дотриманням усіх необхідних процедур.
Раніше ZMINA повідомляла про те, що в Кривому Розі на Дніпропетровщині місцева влада демонтувала пам’ятники російським поетам Олександру Пушкіну та Михайлу Лермонтову.