В Енергодарі на даху одного з енергоблоків окупанти встановили воєнне обладнання

Дата: 01 Листопада 2022
A+ A- Підписатися

Російські військові на Запорізькій АЕС анулюють перепустки українського зразка для персоналу, а на даху одного з енергоблоків встановили воєнне обладнання.

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Фото: Український Південь

Росіяни виставили умову ліцензованим співробітникам оперативної зміни Запорізької атомної електростанції, що до 2 листопада вони мають визначитися щодо підписання або відмови від контракту з “Росатомом”.

Іншим працівникам ЗАЕС виставлено термін до 1 грудня. За словами окупантів, найближчим часом будуть анульовані перепустки на станцію українського зразка.

Наразі інженерно-технічних працівників станції на робочі місця не допускають. Доступ мають лише оперативні працівники (зміна управління).

За даними розвідки, до Енергодара прибули так звані кадирівці, які патрулюють групами по 15–20 осіб. Зв’язок у місті практично відсутній, переміщення доцільно здійснювати з 9:00 до 15:00. Після 15:00 зростає ймовірність потрапити під фільтраційні заходи.

На даху п’ятого енергоблока окупанти встановили обладнання радіоелектроонної боротьби із засобами аеророзвідки. На промисловій зоні ЗАЕС розміщено чергову зміну росіян. Командний склад розосереджений по місту та проживає у квартирах людей, які виїхали. 

Раніше ZMINA писала, що на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції російські окупанти спровокували екологічну катастрофу. Температура в ставку-охолоджувачі зараз є нижчою за норму, тому у водоймі почала масово гинути риба.

Нагадаємо, що на початку жовтня 50 країн-учасниць Генеральної конференції МАГАТЕ закликали Російську Федерацію вивести війська з території Запорізької АЕС та надати повний контроль над усіма ядерними об’єктами в Україні компетентним органам.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter