Український ветеранський фонд запускає групи підтримки для людей, що втратили близьких

Дата: 18 Січня 2023
A+ A- Підписатися

Український ветеранський фонд започатковує групи підтримки у форматі зустрічей для людей, які втратили близьких. Жителі Києва та області зможуть відвідувати заходи офлайн, охочі з інших регіонів долучатимуться онлайн. 

Про це повідомили на сторінці фонду.

Фото: Depositphotos

Групи підтримки проводитимуть сертифіковані фахівці – психологи гарячої лінії кризової підтримки УВФ Міністерства ветеранів. 

“Пропонується 8–12 зустрічей, які будуть відбуватися раз на два тижні, у вихідні. Спілкування відбуватиметься за восьмикроковою програмою, розробленою Центром психологічної підтримки для людей, які втратили близьких. Участь безплатна”, – йдеться в повідомленні.

Як інформують організатори, перші зустрічі розпочнуться, коли набереться група. Для участі в зустрічах необхідна реєстрація.

Організатори сконтактують із зареєстрованими протягом трьох робочих днів та узгодять час для індивідуальної зустрічі у форматі онлайн через платформу Zoom.

“Групи підтримки для тих, хто втратив близьких, – це можливість побути серед людей зі схожим досвідом, отримати взаємопідтримку та турботу. Приєднуйтесь, якщо відчуваєте, що потребуєте саме цього. Ми – поруч і готові вам допомогти”, – додали у фонді.

Нагадаємо, що ZMINA зібрала контакти організацій, що надають як безоплатну психологічну підтримку, так і платні консультації.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: