Україна в ТКГ показала календар місцевих виборів, які можуть відбутися в ОРДЛО

Дата: 26 Червня 2020
A+ A- Підписатися

Українська делегація на засіданні Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі в межах робочої групи з політичних питань надала сторонам календарний план підготовки та проведення місцевих виборів у встановлений законодавством термін.

Про це повідомили в Офісі президента. 

Українська делегація нагадала, що проведення виборів в ОРДЛО можливе виключно після всеосяжної деескалації, виведення іноземних військових підрозділів та техніки, роззброєння незаконних збройних формувань і відновлення контролю з боку уряду України над державним кордоном у зоні конфлікту. Також у межах гуманітарної групи обговорювалися питання узгодження списків для взаємного звільнення утримуваних осіб. Українська сторона продовжує наполягати на звільненні за принципом “всіх на всіх”.

В Офісі Зеленського також додали, що представники окремих районів Донецької та Луганської областей України в політичній групі брали активну участь у консультаціях.

Нагадаємо, що українці здебільшого з пересторогою ставляться до проведення місцевих виборів на неконтрольованих Україною територіях Донецької та Луганської областей. У грудні минулого року президент Зеленський заявив, що вибори в ОРДЛО можливі лише за українським законодавством після деокупації.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: