Українці хочуть реінтеграції окупованого Донбасу – опитування

Дата: 20 Січня 2017
A+ A- Підписатися

Про це свідчать дані дослідження Індексу соціальної згуртованості та примирення SCORE, яке було проведене SeeD за підтримки агентства США з міжнародного розвитку.

Про це повідомляє Міністерство з тимчасово окупованих територій.

Так в графіку, що відображає результати опитування за десятибальною шкалою (де 0 – абсолютно не підтримується, 10 – абсолютно підтримується) більшість населення України, зокрема, у Західному (6,7 балів), Центральному (6,6 балів), Південному (6,1 балів) та Східному (6,4 балів) регіоні підтримують реінтеграцію непідконтрольних районів Донецької та Луганської областей.

“Громадяни України, які проживають в окремих районах Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, підтримують такий варіант з певними умовами”, – сказано у повідомленні.

“Приблизно половина українців, які проживають на підконтрольних уряду України територіях підтримують ідею залишити Донбас у складі України на тих самих засадах, що й інші її області після децентралізації”, – повідомляє МінТОТ з посиланням на результати дослідження.

Дослідження було проведено у всіх областях України, в тому числі на непідконтрольних уряду України територіях.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: