У Росії вимагають заблокувати Facebook через ЛГБТ-веселку

Дата: 28 Червня 2015
A+ A- Підписатися

Депутат Законодавчих зборів Санкт-Петербурга Віталій Мілонов збирається звернутись до Роскомнагляду, щоб він закрив соціальну мережу Facebook в Росії.

Про це він розповів “Русской службе новостей”.

Як сказав Мілонов, запустивши функцію фарбування аватара в кольори ЛГБТ-веселки, Facebook порушив законодавство Росії.

“Це грубе порушення російського законодавства. У Facebook немає вікових обмежень, неможливо проконтролювати, скільки там неповнолітніх користувачів. Тому цілком нормальним буде вирубити Facebook на території Росії. Тоді вони заради бога – грошей, заради яких вони готові продати і рідну матір – моментально виправлять це”, — сказав Мілонов.

Петербурзький депутат готовий звертатися навіть до президента РФ, у випадку якщо Роскомнагляд не відреагує на звернення. 

“Я закликаю ще тисячі людей, і ми напишемо в ФСБ і Путіну, що вони за вашою спиною домовляються з ворогом. Незрозуміло заради чого. Будь-яка нормальна людина непоміченим це не залишить. Якщо Роскомнагляд залишить, значить, вони грають на боці тих, хто хоче зла нашій батьківщині”, — сказав Мілонов.

Як відомо, у соціальній мережі Facebook з’явилася функція, за допомогою якої користувачі можуть забарвити аватар у веселкові кольори, що символізують ЛГБТ-спільноту. 

Ця новація стала можливою у зв’язку з прийняттям Верховним судом США вердикту, який гарантує право на одностатеві шлюби на території країни. 

Засновник Facebook Марк Цукерберг вже пофарбував своє фото у кольори веселки. 

Нагадаємо, 30 червня 2013 року президент Російської Федерації Владімір Путін підписав закон, яким забороняється гей-пропаганда серед дітей. 

Як відомо, у червні 2015 року під час несанкціонованого гей-параду в Москві затримали 16 учасників, активіста Миколу Алексєєва заарештували на 10 діб.

У квітні 2015 року Жовтневий районний суд Санкт-Петербурга своїм рішенням заблокував групу “Діти-404” в соцмережі “ВКонтакте”. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter