У поліції не знайшли дискримінації жінок-поліцейських Краматорська

Дата: 12 Січня 2017
A+ A- Підписатися

Національна поліція (НПУ) не підтвердила фактів дискримінації жінок-поліцейських Краматорська, про які вони заявляли у своєму листі до правозахисників.

Про це йдеться у відповіді департаменту кадрового забезпечення НПУ на публічне звернення Центру інформації про права людини та Асоціації УМДПЛ. 

У відповіді НПУ сказано, що за фактами, викладеними у листі, проведено ретельне службове розслідування, однак відомості щодо можливих неправомірних дій керівництва Краматорського відділу поліції не підтвердилися.

“Інформуємо, що 19.11.2016 начальником ГУНП Аброськіним В.В. особисто проведено зустріч з особовим складом Краматорського відділу поліції, під час якої жоден з працівників відділу не підтвердив викладені у зверненні відомості. У межах службового розслідування проведено індивідуальні бесіди та опитано всіх поліцейських жіночої статі згаданого підрозділу”, – сказано в листі.

Нагадаємо, у листопаді минулого року жінки-поліцейські Краматорська надіслали на адресу Асоціації УМДПЛ листа, в якому заявили про дискримінацію з боку керівництва.

У ньому авторки стверджували, що заступник начальника Краматорського відділу поліції Андрій Друмов принижує жінок, “лайливо жартує щодо розміру їхніх грудей та кількості статевих партнерів”.

“Друмов заявляє, що, якщо хоч одна “баба” буде з ним сперечатися, то він заморить її нарядами на холоді, на вулиці”, – йдеться в листі.

Правозахисні організації Асоціація УМДПЛ та Центр інформації про права людини виступили зі спільним зверненням до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та т.в.о. керівника Національної поліції Вадима Трояна, де вимагали негайно розслідувати наведені в листі факти та вжити заходів, якщо вони підтвердяться.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: