У Криму приглядаються до працівників із Туреччини – правозахисники

Дата: 15 Грудня 2015
A+ A- Підписатися

Міністерство праці та соціального захисту російського окупаційного уряду Криму вимагає від виконавчої влади півострова зібрати дані про працівників – громадян Туреччини.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група із посиланням на лист міністерства.

У листі “Про надання пропозицій щодо залучення громадян Туреччини” йдеться про те, що виконавча влада має зібрати дані про працівників-турків та організації, де вони працюють.

“Серед даних, які збирають: кількість співробітників, у тому числі громадян Туреччини і кількість працівників – громадян Туреччини, потрібних в 2016 році. Причиною збору такої інформації названо указ президента Росії від 28 листопада 2015 №583 “Про заходи щодо забезпечення національної безпеки Російської Федерації і захист громадян Російської Федерації від злочинних та інших протиправних дій і про застосування спеціальних економічних заходів щодо Турецької Республіки”, – йдеться в повідомленні групи.

Як вважає керівниця Кримської правозахисної групи Ольги Скрипник, така практика дискримінує громадян Туреччини, передає “Радіо Свобода”: “Це може призвести до того, що у наступному році буде суттєво обмежена видача документів про трубову діяльність громадянам Туреччини. У Криму, окрім економічної сфери, турки працювали також у сфері освіти, культури та релігії, що має важливе значення для ісламської спільноти”.

Координатор Кримської польової групи Віссаріон Асєєв вважає, що реалізація таких заходів в Криму спрямована, в тому числі, і на утиск прав кримських татар.

“Багато громадян Туреччини, які проживають і працюють в Криму, є кримськими татарами. Таким чином, дії російської влади щодо громадян Туреччини в Криму призведуть до того, що кримські татари з турецьким громадянством як представники корінного народу будуть позбавлені можливості перебувати на етнічній батьківщині”- сказав Асєєв.

Нагадаємо, відносини між Росією та Туреччиною різко погіршилися після того, як 24 листопада турецькі сили ППО збили російський винищувач СУ-24, який перетнув турецбкий кордон з боку Сирії.

28 листопада Росія ввела санкції проти Туреччини.

 

Минтруда и соцзащиты РФ собирает в Крыму информацию о работниках-гражданах ТурцииМинистерство труда и социальной защит…

Posted by Права человека в Крыму on 15 декабря 2015 г.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: