У Києві відкрили магазин, де можна здати вторсировину та купити екотовари

Дата: 04 Лютого 2019
A+ A- Підписатися

У Києві організація “Україна без сміття” відкрила перший магазин, де після здачі вторсировини можна купити екотовари.

Про це повідомляє видання Delo.ua.

Пункти, де можна скористатися новою послугою, відкрили на базі станції сортування сміття в районі метро “Деміївська” (вул. Саперно-Слобідська, 25/4), вул. Хрещатик, 34, та кафе “Альтруїст” на вул. Антоновича, 1.

В асортименті магазинів авоськи, багаторазові пляшки для води, бамбукові зубні щітки та інші побутові товари. Також у крамницях та на станціях сортування сміття можна придбати контейнери для сортування.

В “Україні без сміття” зазначили, що відкриття крамниць є соціальною ініціативою, адже 30% прибутку від продажу підуть на фінансування наявних та відкриття нових станцій переробки сміття.

Нагадаємо, що незабаром парламент може розглянути питання заборони в Україні поліетиленових пакетів. Автори законопроекту, який внесли на розгляд Верховної Ради, пропонують заборонити надання поліетиленових пакетів на безоплатній основі з 1 січня 2021 року, реалізацію поліетиленових пакетів з товщиною стінки до 50 мікрон з 1 січня 2022 року, а також ввести обов’язкову сертифікацію пакетів на придатність до біорозкладу (для біорозкладних пакетів) відповідно до національних стандартів з 1 січня 2021 року.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: