У Києві презентували книгу-звіт “Крим після анексії”

Дата: 22 Листопада 2016
A+ A- Підписатися

У Києві сьогодні презентували книгу-звіт “Крим після анексії. Державна політика, виклики, рішення й дії. Біла книга” про формування політики України в ситуації з Кримом і дії Росії після анексії півострова.

У виданні висвітлюється становлення інституцій підконтрольної Кремлю влади, соціально-економічне становище, питання інформаційної політики, освітньої сфери, політико-правові рішення в період із 2014 до 2016 року, повідомляє Крим.Реалії.

“Люди, які були залучені до написання цієї книги є відомими експертами у кримському питанні. Я радий, що така книга презентується громадськості, експертам, політикам. Думаю, нею користуватимуться політики різних країн, які залучені до вирішення питань, що стосуються України”, – розповів голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров.

За словами присутньої на презентації першого заступника міністра інформполітики України Еміне Джеппар, ця книга – одна з перших можливостей “системно проаналізувати реакцію держави на події 2014 року, а саме на ситуацію з анексією Криму”.

Електронну версію книги можна знайти на сайті Українського незалежного центру політичних досліджень.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: