У світі стартувала кампанія #terroRussia, головна мета якої – визнання РФ державою-терористкою

Дата: 17 Липня 2022
A+ A- Підписатися

У світі стартувала кампанія під назвами #terroRussia та #russiaIsATerrorisState. У 47 країнах відбуваються мітинги із закликами визнати Росію державою-терористкою.

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Джерело: телеграм-канал ГУР МО

50 мітингів у 47 містах світу. Кампанія по всьому світу #terroRussia #russiaIsATerrorisState успішно стартувала. Ціль одна: весь світ має визнати Росію державою-терористкою“, – йдеться у повідомленні.

В управлінні також опублікували список запланованих мітингів, які можна знайти за посиланням.

terroRussia – всесвітня скоординована акція, яка закликає політичних лідерів і політиків офіційно назвати Росію державою-спонсором тероризму. Мета кампанії: визнання Росії державою-терористкою усіма країнами. Місце проведення: під посольствами Росії, біля російських пам’ятників чи відомих будівель, які місцеве населення пов’язує з Росією“, – зазначають в Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Нагадаємо, 14 квітня Україна визнала Росію державою-терористкою, а її політичний режим – неонацистським за “суттю і практикою“.

Сейм Литви ухвалив резолюцію, в якій визнав Росію “державою, яка підтримує та здійснює тероризм“. Також литовці визнали війну Росії проти України геноцидом української нації.

Естонія, Чехія, Латвія та Канада визнали дії російських збройних сил в Україні геноцидом українського народу.

Комітет сенату США підтримав резолюцію про визнання РФ державою-спонсоркою тероризму.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: