У Німеччині дівчина написала образливе повідомлення ґвалтівнику і отримала суворіше за його покарання

Дата: 01 Липня 2024
A+ A- Підписатися

У Німеччині дівчину, на імʼя Майя Р., покарали за образу одного з дев’яти чоловіків, які зґвалтували 15-річну дівчину в парку Гамбурга у вересні 2020 року. Вона отримала суворіший вирок, ніж сам засуджений ґвалтівник.

Про це пише The Telegraph.

Засуджені за зґвалтування 15-річної дівчинки разом зі своїми адвокатами

Так, 20-річна Мая Р. з Гамбурга написала повідомлення одному з дев’яти нападників, які зґвалтували 15-річну дівчину в парку Гамбурга у 2020 році, де назвала його “ганебним” та “огидним виродком”. Такі повідомлення за німецьким законодавством вважаються наклепом.

Хлопець був одним з дев’яти нападників, які зґвалтували 15-річну дівчину в парку Гамбурга у 2020 році, що шокувало місто.

Дівчина скористалася тим, що в мережі опублікували його номер і написала йому у WhatsApp.

“Тобі не соромно, коли ти дивишся в дзеркало?”, – спитала вона, додавши, що сподівається, що чоловіка “посадять під замок”.

За ці повідомлення Майю Р. засудили до перебування у вʼязниці протягом вихідних, тоді як ґвалтівник отримав умовний вирок і не відбував тюремного терміну.

Таке покарання жінці обрали через те, що її раніше притягали до відповідальності за крадіжку, і вона не з’явилася на розгляд справи в суді.

Вирок викликав негативну реакцію серед громадян Німеччини через те, що покарання вважають непропорційним.

Речник суду сказав, що гнів через цю справу “досяг нового, тривожного рівня інтенсивності” і назвав критику “цілеспрямованою атакою на верховенство права”.

Нагадаємо, що питання пропорційного покарання за сексуальне насильство гостро стоїть і в інших країнах. Зокрема, Верховний Суд штату Мадх’я-Прадеш, що в Індії, відхилив позов жінки, яка поскаржилася на зґвалтування з боку свого чоловіка. Згідно із законодавством країни, зґвалтування в шлюбі не вважається злочином, якщо жінка є повнолітньою.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter