У населених пунктах Донеччини, де тривають активні бойові дії, залишається восьмеро дітей

Дата: 26 Травня 2023
A+ A- Підписатися

З населених пунктів Донецької області, де ведуться бойові дії, правоохоронці примусово евакуювали 128 дітей з батьками або законними представниками. Там залишаються ще восьмеро дітей. 

Про це повідомив начальник відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Олександр Вдовенко

Фото: “Дивись”

Так, з метою захисту дітей 7 квітня 2023 року почалася примусова евакуація з 21 населеного пункту Донеччини, де ведуться активні бойові дії. Супроводжувати дітей можуть батьки, інші законні представники або ті, хто їх замінюють.

Станом на зараз правоохоронцям вдалося евакуювати 128 дітей, додатково виявили десятьох дітей. У населених пунктах, де ведуться бойові дії, залишається восьмеро, а саме: у Бахмуті – четверо, в Авдіївці – одна дитина, яку приховують батьки, у Красногорівці – двоє та у селі Керамік – одна дитина, батьки якої категорично відмовляються від евакуації.

“Ми закликаємо усіх виїхати до більш безпечних регіонів України. На жаль, обстріли з боку окупантів стають дедалі частішими. Майже щодня надходить інформація про поранених та загиблих цивільних, тож не нехтуйте своїм життям та життям своїх дітей. Пам’ятайте – евакуація рятує життя”, – наголосив Вдовенко.

Наразі розглядається питання впровадження евакуації дітей в примусовий спосіб з деяких інших населених пунктів Донецької області, де ведуться активні бойові дії. 

Нагадаємо, що 31 березня в Авдіївці через артобстріл росіян загинув п’ятимісячний хлопчик разом з бабусею, його батьки отримали поранення. Напередодні маму малюка вмовляли евакуюватися, але вона відмовилася.

Раніше ZMINA повідомляла, що у Словʼянську на Донеччині опікунів, які відмовляються від евакуації дітей, будуть позбавляти обовʼязків. Самих же неповнолітніх евакуюватимуть примусово.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter