Турецька поліція обшукала консульство Саудівської Аравії, де ймовірно зник опозиційний журналіст

Дата: 16 Жовтня 2018
A+ A- Підписатися

У Туреччині співробітники поліції обшукали територію консульства Саудівської Аравії в Стамбулі, де на початку жовтня ймовірно зник опозиційний журналіст Джамаль Хашоггі.

Про це повідомляє видання AFP.

2 жовтня саудівський журналіст Хашоггі зник після візиту до консульства. Тоді про це повідомила його наречена, яка прийшла разом з ним і не дочекалася його повернення.

Останнім часом журналіст писав для американського видання Washington Post критичні матеріали про політику Саудівської Аравії щодо Катару, Канади, Ємену та засуджував переслідування владою інакодумців у країні.

Після зникнення журналіста турецький уряд повідомив офіційних осіб США, що у нього є аудіо- та відеозаписи, які підтверджують факт убивства, а турецькі ЗМІ писали, що годинник чоловіка записав момент смерті.

15 жовтня поліція вперше обшукала консульство Саудівської Аравії. Експерти довго не могли отримати дозвіл на це, проте пізніше змогли взяли зразки, в тому числі ґрунту із саду консульства, які завантажили у фургони. Медіа повідомляють, що за годину до прибуття турецької поліції до будівлі заїхали делегати із Саудівської Аравії, які перебували разом з поліцейськими під час обшуку.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter