Троє чоловіків на Дніпропетровщині продавали дитяче порно

Дата: 31 Травня 2021
A+ A- Підписатися

На Дніпропетровщині правоохоронці викрили групу чоловіків, які розповсюджували фото та відео з елементами дитячої порнографії.

Про це повідомили у поліції Дніпропетровської області. 

Троє мешканців Дніпра, віком від 47 до 58 років, як з’ясували слідчі, протягом минулого та поточного років розповсюджували порно через Інтернет. За місцем їх проживання правоохоронці вже провели три обшуки, в результаті яких вилучили 36 жорстких дисків, системний блок, Wi-Fi роутери, зовнішні жорсткі диски, флеш-накопичувачі, оптичні диски, мобільний телефон та предмет схожий на пістолет. 

Всі ці речі направили на проведення експертиз, за результатами яких й будуть вирішувати питання про вручення підозри. 

Нагадаємо, що, згідно з дослідженням Мінцифри, більшість опитаних дітей в Україні ніколи б не розповіли про насильство, яке з ними вчиняють у мережі, дорослим. Кожна п’ята дитина в середній школі отримувала питання в мережі про свої інтимні частини тіла, а у старшій школі таких налічили 40%. Кожен десятий учень в середній школі (11,2%) та кожний п’ятий в старшій (18,5%) отримували запити на надсилання інтимних фото.

На початку року Верховна Рада ухвалила закон, яким посилила покарання за сексуальне насильство та сексуальну експлуатацію дитини. Відтепер за придбання або зберігання дитячого порно можна отримати до трьох років в’язниці.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter