Телеканал “Рада” реорганізують, частину працівників звільнять — керівник медіа

Дата: 27 Жовтня 2022
A+ A- Підписатися

Державне підприємство “Парламентський телеканал “Рада” очікує реорганізація, зокрема скорочення штату: насамперед творчих і технічних працівників.

Про це у коментарі “Главкому” повідомив керівник медіа Вадим Перенчук.

Джерело: pixabay.com

За його словами, штат каналу зараз налічує 78 людей, фактично працюють 70. Скорочення може стосуватися 30–40% співробітників. Точну кількість Перенчук не озвучив.

Звільнення стосуватиметься насамперед творчих і технічних працівників парламентського мовника. Керівник каналу зауважив, що процеси реорганізації відбуваються у державному секторі загалом, наприклад, у Кабінеті Міністрів, апараті Ради та інших органах влади.

Також для “Ради” зменшили бюджетне фінансування — ще на початку повномасштабної війни Росії проти України.

“Секвестр видатків почався у квітні. Цьогорічні заплановані капітальні видатки у розмірі 320 млн грн зменшено на 60% (залишилося близько 140–150 млн грн), а поточні – на 10% (з 58 млн грн до 50 млн грн)”, — розповів Перенчук.

Загалом реорганізація телеканалу має завершитися до кінця поточного року.

Раніше ZMINA повідомляла про те, що 6 вересня 2022 року народні депутати на час воєнного стану заборонили транслювати засідання Верховної Ради, відповідне рішення підтримав 241 парламентар.

У пояснювальній записці до постанови, посилання на яку міститься в картці законопроєкту, в період дії воєнного стану здійснення прямих трансляцій відкритих пленарних засідань ВР може бути обмежене державним підприємством “Парламентський телеканал “Рада” в інтересах національної безпеки та на виконання норм Конституції, законів України “Про інформацію”, “Про доступ до публічної інформації”, “Про правовий режим воєнного стану”, указів президента про уведення в дію рішень Ради національної безпеки й оборони України щодо реалізації єдиної інформаційної політики в умовах воєнного стану та інших нормативно-правових актів.

Також документ містить доручення каналу “Рада” забезпечити створення та трансляцію новин, інших інформаційних та інформаційно-аналітичних матеріалів.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter