“Суд” у Криму продовжив арешт фігурантам сімферопольської “справи Хізб ут-Тахрір”

Дата: 07 Березня 2018
A+ A- Підписатися

Незаконний “Верховний суд Криму” не задовольнив апеляційні скарги на продовження арешту фігурантам сімферопольської “справи Хізб ут-Тахрір”.

Про це повідомляє Крим.Реалії з посиланням на адвоката одного з обвинувачених Узеїра Абдуллаєва Сергія Легостова.

“Можу точно говорити тільки за Узеїра Абдуллаєва, – йому продовжили і всім іншим швидше за все теж. Вони залишаться під вартою до 11 квітня”, – сказав Легостов.

Адвокат ще одного обвинуваченого Еміля Джемаденова Едем Семедляєв у відеозверненні, опублікованому активістами “Кримської Солідарності”, також повідомив про незадоволення апеляції.

На початку лютого російський суд залишив фігурантів сімферопольської “справи Хізб ут-Тахрір” Теймура Абдуллаєва, Узеїра Абдуллаєва, Айдера Саледінова, Рустема Ісмаїлова, Еміля Джемаденова під вартою до початку квітня.

Верховний суд Росії заборонив “Хізб ут-Тахрір” в 2003 році, включивши в список об’єднань, названих “терористичними”. Захисники заарештованих і засуджених у “справі Хізб ут-Тахрір” кримчан вважають їхнє переслідування мотивованим за релігійною ознакою. Адвокати відзначають, що переслідувані у цій справі російськими правоохоронними органами – переважно кримські татари, а також українці, росіяни, таджики, азербайджанці і кримчани іншого етнічного походження, які сповідують іслам.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter