Створено сайт для моніторингу руйнувань на Донбасі

Дата: 22 Січня 2015
A+ A- Підписатися

Досі не існувало єдиної загальнодоступної бази даних про руйнування житлової та громадської інфраструктури. Тепер є можливість вести такий моніторинг.

Про це повідомляє Харківська правозахисна група.

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та громадська організація SocialBoost пропонують рішення, яке, з одного боку, дає можливість вести моніторинг руйнувань житлових будинків, громадської та економічної інфраструктури в результаті військових дій у Донецькій і Луганській областях, а з іншого, дає громадянам, уряду і міжнародним організаціям можливість безпосередньо отримати таку інформацію“, – йдеться у повідомленні.

Додати об’єкти у новостворювану базу можна через вебсайт.

Отримана база даних буде в розпорядженні Агентства з питань відновлення Донбасу і використовуватиметься для поточної роботи по відновленню інфраструктури. Також база може бути використана для залучення міжнародної фінансової підтримки у справі відновлення постраждалих населених пунктів Донбасу.

Нагадаємо, ще в грудні минулого року за результатами роботи Єдиного реєстру збитку інфраструктури в зоні бойових дій, теж створеного громадськими активістами, було підтверджено понад 1000 зруйнованих об’єктів. Близько 67% з них – житлові будинки: приватний сектор, багатоповерхівки. В результаті руйнувань сотні сімей лишилися на вулиці, разом з дітьми, літніми батьками, без засобів до існування.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter