Справу про розгін темношкірих студентів у Маріуполі не порушили, бо “сторони примирились” – поліція

Дата: 09 Червня 2017
A+ A- Підписатися

Поліція Донецької області заперечує інформацію про те, що її співробітники відмовлялись реєструвати повідомлення від іноземних студентів, яких невідомі прогнали під час футболу на маріупольському стадіоні 23 квітня.

“Розповсюджена у ЗМІ інформація про те, що поліція не реєструвала в журналі єдиного обліку заяв та повідомлень повідомлення про подію, не відповідає дійсності. Така реєстрація була. Ця процедура затягнулась, бо ніхто зі студентів не володів українською чи російською мовами. Чергові та співробітники не відразу зорієнтувалися”, – повідомив Центру інформації про права людини представник прес-служби Нацполіції Донецької області Дмитро Ярошенко.

Він зауважує, що троє співробітників Лівобережного відділку поліції у Маріуполі зазнали дисциплінарних стягнень. Оскільки вони не повідомили керівництву про подію.

“Тому конфлікт затягнувся у місті. Вчасно на нього не зреагували. До дисциплінарної відповідальності притягнули чергового, його помічника та очільника відділку”, – повідомив представник прес-служби.

Окрім цього, правоохоронці не порушили кримінальне провадження.

“Після події кримінальне провадження не порушили через примирення сторін. Після події ніхто не написав заяв. Ніхто в результаті не мав претензій. Жодна людина не постраждала: не було заподіяно тілесних ушкоджень і матеріальної шкоди”, – сказав Дмитро Ярошенко.

Нагадаємо, 23 квітня близько десяти чоловіків у формі без розпізнавальних знаків прогнали з футбольного стадіону в Маріуполі групу гравців, серед яких було 8 темношкірих студентів. Повідомляється, що стадіон знаходиться поблизу бази полку “Азов”. Озброєні палицями чоловіки наказали темношкірим молодим людям покинути стадіон, погрожуючи їм.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: