Шарій погрожує “Детектору медіа” судовим переслідуванням через матеріал про нього

Дата: 09 Серпня 2019
A+ A- Підписатися

Одіозний блогер Анатолій Шарій надіслав виданню “Детектор медіа” повідомлення із нецензурною лайкою та погрозами подати на видання до суду через статтю про нього. 

Про це повідомляє “Детектор медіа”. 

Згідно з повідомленням, Шарію не сподобалась стаття Володимира Рихліцького “Хто такий Шарій? Від українського журналіста до популярного блогера та проросійського політика“, де читачам пояснюють, які теми намагається просувати у інформаційний простір Шарій та в чому феномен його популярності як кандидата у народні депутати на позачергових парламентських виборах. 21 липня за нього як кандидата свій голос віддали 326 тисяч виборців, а тому “Партія Шарія” щорічно отримуватиме фінансування з державного бюджету – близько 12 млн грн на рік.

На наступний день після публікації матеріалу Шарій в особисті повідомлення сторінки “Детектор медіа” на фейсбуці відправив повідомлення, де у нецензурній формі погрожував судовим позовом на “серйозні кошти”. При цьому сам блогер підтвердив свої наміри, опублікувавши листування з журналістами у власному каналі у телеграм. 

Як відомо, це не перший раз, коли Шарій намагається судитись з журналістами “Детектору медіа”. У 2017 році блогер позивався проти журналіста Богдана Логвиненка через колонку “Друга найчисленніша біомаса. Про “Дождь” і не тільки“. Шарій наполягав, що використання щодо нього висловлювань рупор “русского міра” та “скандальний український псевдобіженець” принижує його честь та гідність, та завдає шкоди його діловій репутації.

Проте Шевченківський районний суд міста Києва відмовив йому у задоволені позову, а Апеляційний суд міста Києва згодом підтвердив рішення першої інстанції.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: