Шабуніну дозволили залучити до справи медіаспеціаліста

Дата: 20 Квітня 2018
A+ A- Підписатися

19 квітня Дніпровський районний суд Києва дозволив брати участь у допиті свідків голові Центру демократії та верховенства права Тарасу Шевченку як медіаспеціалісту у справі щодо голови правління “Центру протидії корупції” (ЦПК) Віталія Шабуніна. Водночас суд надав захисту Всеволода Філімоненка час до 3 травня для ознайомлення  з документами.

Про це йдеться на сайті Центру протидії корупції.

 

Суд не задовольнив клопотання захисту Філімоненка про відвід Тараса Шевченка від участі у справі в якості спеціаліста. Аргументом захисту Філімоненка було те, що Шевченко разом із Шабуніним бере участь в акціях, тренінгах та є його другом на Facebook.

Про відвід Шевченка клопотав також прокурор, зазначивши, що Шевченко не отримує платню за участь у судовому процесі та витрачає свій робочий час, що є свідченням його упередженості.

Після допуску Тараса Шевченка захист Філімоненка одразу попросив про перерву для ознайомлення з документами Шевченка, які, зазначає ЦПК, уже надавалися раніше.

Як зазначає ЦПК, засідання суду розпочалося на годину пізніше встановленого часу та тривало близько 15 хвилин, після чого суддя приблизно годину перебувала в нарадчій кімнаті, вирішуючи питання щодо відводу Тараса Шевченка. 

Філімоненко прийшов у суд у шоломі та з газовим балончиком на шиї. Згодом поліцейські вилучили балончик. У час, поки судді не було в залі, Філімоненко провокував Віталія Шабуніна, а також присутніх, зауважує ЦПК.

Крім того, Філімоненко неодноразово обзивав Тараса Шевченка “мавпою”. У тому числі в присутності судді.

Наступне судове засідання відбудеться 3 травня о 13.45 у Дніпровському районному суді  Києва (вул. Кошиця, 5).

9 лютого Дніпровський районний суд міста Києва розпочав розгляд по суті справи щодо голови правління громадської організації “Центр протидії корупції” Віталія Шабуніна, якого звинувачують у “погрозі або насильстві щодо журналіста”.

30 січня адвокати голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна заявили у Дніпровському районному суді міста Києва, що результати медичної експертизи могли бути сфабриковані, і не можуть бути доказом у справі про Всеволода Філімоненка.

22 січня правоохоронці повідомили Віталію Шабуніну про підозру у нанесенні тілесних ушкоджень середньої тяжкості помічнику депутата Радикальної партії Сергія Мельничука Всеволоду Філімоненку. Антикорупційному активісту інкримінують порушення ч. 2 ст. 345-1 Кримінального кодексу України (“Погроза або насильство щодо журналіста”). Йому загрожує п’ять років ув’язнення.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter