Сенцов відмовився сповідатися російському священику

Дата: 06 Серпня 2018
A+ A- Підписатися

Місцевий ієрей Богдан Василюк зустрівся з українським режисером Олегом Сенцовим у колонії в місті Лабитнангі.

Про це заявляє російська Федеральна служба виконання покарань, передає ТАСС.

“Священнослужитель поцікавився станом його здоров’я. Олег Сенцов відповів, що почувається нормально і перебуває під наглядом медичних працівників. Скарг на умови утримання у нього немає. Ієрей Богдан Василюк запропонував йому поговорити без присутності сторонніх або висповідатися. Сенцов подякував, але відмовився”, – йдеться в повідомленні.

За даними російських тюремників, Сенцов пояснив своє рішення тим, що “допомоги священнослужителя не потребує”.

Напередодні у російській Федеральній службі виконання покарань заявляли, що український режисер Олег Сенцов не подавав заяв і не просив про зустріч зі священиком.

31 липня єпископу Апостольської православної церкви отцю Григорію відмовили у відвідуванні Олега Сенцова. За словами священика, спочатку в колонії його зустріли вкрай люб’язно, а коли дізналися про намір зустрітися з Сенцовим, заявили про недоцільність цієї зустрічі.

Український режисер Олег Сенцов був засуджений у Росії в серпні 2015 року на 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у плануванні терактів в окупованому Криму. Він провину не визнає. 14 травня Сенцов оголосив безтермінове голодування, вимагаючи звільнення українських політв’язнів у Росії.

Активісти в Україні і по всьому світу продовжують вимагати від Росії і її президента Володимира Путіна звільнити незаконно утримуваних українців. Акції проходять у різних країнах і на різних континентах під гаслами #FreeOlegSentsov і #SaveOlegSentsov.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: