Сенцов: “Я не збираюся зупинятися”

Дата: 08 Серпня 2018
A+ A- Підписатися

Олег Сенцов укотре заявив, що не збирається припиняти голодування.

Про це йдеться в його зверненні, яке адвокат ув’язненого в Росії українського режисера Дмитро Дінзе опублікував на своїй сторінці у Facebook.

У ньому Сенцов вказує на те, що його стан “не для транспортування зараз”. “Я не хворію, а голодую і не збираюся зупинятися. Всім дякую. Усім великий привіт. Слава Україні!”, – написав Сенцов.

Адвокат додав, що Сенцов “не вірить у забезпечувальні заходи з боку Росії”. Також Дінзе стверджує, що “за інформацією від дипломатів, які контактують з Росією щодо вирішення питання з Олегом Сенцовим, вказується, що його не збираються відпускати”.

Раніше 7 серпня адвокат Дмитро Дінзе після візиту до Сенцова повідомив, що стан українського режисера погіршується.

Водночас, як передає російський “Інтерфакс”, у прес-бюро управління російської Федеральної служби виконання покарань у Ямало-Ненецькому автономному окрузі заявили, що стан засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова, який оголосив голодування в середині травня, є задовільним.

У відомстві повідомили, що 6 серпня провели чергове лабораторне обстеження засудженого. “За результатами огляду й обстеження погіршення стану здоров’я і лабораторних показників не встановлено”, – заявили тюремники.

В управлінні підкреслили, що “фактів відмови засудженого від підтримувальної терапії й меддопомоги не зареєстровано”. “Йому призначене й здійснюється лікування, спрямоване на підтримку основних функцій органів і систем організму, недопущення розвитку ускладнень”, – стверджує управління пенітенціарного органу.

Засуджений у Росії український режисер Олег Сенцов 14 травня оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів, які перебувають у російських в’язницях. 31 травня він заявив, що його “не цікавить обмін”, адже він – “людина, яка йде до кінця”.

Активісти в Україні і по всьому світу продовжують вимагати від Росії і її президента Володимира Путіна звільнити незаконно утримуваних українців. Акції проходять в різних країнах і на різних континентах під гаслами #FreeOlegSentsov і #SaveOlegSentsov. Звільнення вимагають і влада України, і західні уряди й організації.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: