Роскомнагляд дав 9 місяців Facebook і Twitter, щоб перенести дані російських користувачів у РФ

Дата: 17 Квітня 2019
A+ A- Підписатися

Роскомнагляд дав Facebook і Twitter дев’ять місяців на те, щоб перенести дані російських користувачів мереж до Росії. 

Про це повідомляє російське видання “РИА Новости”. 

Відомство сподівається, що до блокування Twitter і Facebook, які вже оштрафовані за відмову в локалізації персональних даних росіян, не дійде.

“За рішенням суду передбачається певний термін, за який компанія повинна виконати вимоги закону РФ про локалізацію баз персональних даних громадян РФ. Давайте їсти слона частинами: суд відбувся, компанії оштрафовані. Наразі їм надано час для того, щоб виконати вимоги законодавства РФ. Ми далі будемо сподіватися на те, що у компаній розум візьме гору, і вимоги законодавства будуть виконані”, – зазначив голова Роскомнагляду Олександр Жаров

Як відомо, на початку березня засновник Facebook Марк Цукерберг заявив, що компанія не зберігатиме конфіденційних даних користувачів у країнах, які порушують права людини.

“Конфіденційність дає людям свободу бути самими собою”, – підкреслив тоді він. 

16 квітня Держдума Росії остаточно ухвалила в третьому читанні законопроект, який фактично дозволить ізолювати інтернет у РФ. Ініціатива російських депутатів, за словами експертів, вплине й на життя українців в окупованому Криму; вони прогнозують розвиток подій як у Китаї, де заблокованими фактично є всі світові соцмережі та пошуковики. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: