Роскомнагляд дозволив ЗМІ називати “Правий сектор” радикалами

Дата: 14 Лютого 2015
A+ A- Підписатися

“Правий сектор” та інші українські організації в російських ЗМІ дозволено називати “екстремістськими” і “радикальними”.

На офіційному сайті Роскомнагляду з’явилися роз’яснення з приводу згадки в ЗМІ організацій, які включено до “екстремістського” списку Мін’юсту РФ.

Роскомнагляд нагадує засобам масової інформації, що ст. 4 закону РФ” Про засоби масової інформації “забороняє поширення інформації про громадське об’єднання чи іншу організацію, які включено до опублікованого переліку Мін’юсту РФ, без вказівки на те, що відповідне громадське об’єднання чи організація ліквідовані або що їх діяльність заборонено“, – сказано в повідомленні.

У роз’ясненнях Роскомнагляду говориться, що згадка цих організацій “дозволяється у матеріалах ЗМІ в негативному ключі, з використанням характеристик “радикальні”, “екстремістські”, “націоналістичні“.

Текст повідомлення повинен містити пряму вказівку на ліквідацію або заборону діяльності таких організацій, нагадують у Роскомнагляді. Крім того, зазначено, що за порушення зазначених норм редакції та засновнику ЗМІ буде винесено попередження, також передбачено адміністративні штрафи.

У списку екстремістських організацій на сайті Мін’юсту РФ є “Правий сектор”, “Українська національна асамблея – Українська народна самооборона” (УНА – УНСО), “Українська повстанська армія” (УПА), “Тризуб ім. Степана Бандери”, “Братство”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter