Росіяни на лівобережжі Херсонщини крадуть автівки місцевих – активісти “Жовтої стрічки”

Дата: 26 Вересня 2023
A+ A- Підписатися

Активісти руху спротиву “Жовта стрічка” з Голої Пристані повідомляють, що їхні родичі зіткнулися з репресіями з боку російських окупаційних військ. До них у приватний будинок увірвалася група озброєних росіян із шевронами Росгвардії й звинуватила місцевого жителя в співпраці із Силами оборони України, через що намагалася “конфіскувати” авто.

Про це повідомляє телеграм-канал “Жовта стрічка”.

Російські окупанти в Україні. Джерело: ЕРА

За словами активістів, ніяких доказів вони не надали, але спробували “конфіскувати” в чоловіка авто. Проте через несправний технічний стан не змогли його завести.

“Після кількох невдалих спроб вони полишили це діло та пішли шукати собі нову жертву. Схожу інформацію ми отримували від мешканців Каховки”, – йдеться в повідомленні руху.

Активісти припустили, що окупанти відчувають брак транспортних засобів для пересування та майбутньої втечі. Тому, за їхніми словами, намагаються поповнити свій автопарк завдяки місцевим жителям.

Раніше активісти руху спротиву “Жовта стрічка” запустили чат-бот “Бачимо АІ” для розпізнавання колаборантів та організаторів псевдовиборів на тимчасово окупованих територіях.

Крім того, активісти руху розпочали безстрокову акцію “Лови подачу”, де підписують тенісні кульки патріотичними висловами й поширюють їх вулицями окупованих міст.

Нагадаємо, рух громадянського спротиву виник торік навесні в Херсоні, майже одразу після того, як його захопили російські війська, і швидко поширився на інші окуповані території. 

Активісти стали лауреатом премії Європейського парламенту імені Андрія Сахарова – їх згадують в описі кандидата-переможця. 

Читайте також: “Найстрашніше, коли пишеш людині: “Привіт, як справи?”, а вона два місяці не відповідає”: засновник “Жовтої стрічки” розповів про спротив в окупації.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter