Регулятор відтермінував конференцію з обрання члена наглядової ради НСТУ у правозахисній сфері

Дата: 04 Листопада 2021
A+ A- Підписатися

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення відтермінувала проведення конференції з обрання члена наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України у правозахисній сфері, раніше заплановану на період із 15 по 19 листопада.

Дату проведення визначать після скасування у Києві “червоного” рівня епідемічної небезпеки, запровадженого з 1 листопада, повідомляється на сайті регулятора.

Джерело: suspilne.media

Після покращення епідемічної ситуації Нацрада ухвалить рішення, яким визначить дату проведення конференції, та поінформує про це її учасників.

Члена наглядової ради від громадських об’єднань у правозахисній сфері обиратимуть на місце виконавчого директора Української Гельсінської спілки з прав людини Олександра Павліченка, повноваження якого завершуються 7 грудня 2021 року.

Заяви на участь в конференції від громадських організацій та асоціацій, що діють у правозахисній сфері, Нацрада приймала з 30 серпня по 13 вересня 2021 року. Загалом надійшло 64 заявки.

Допущені організації делегували шість кандидатів на посаду члена наглядової ради: Євгена Захарова, Олександра Павліченка, Володимира Яворського, Максима Ільчишена, Миколу Дроздовського і Руслану Якимів.

Раніше ГО “Центр інформації про права людини” (ZMINA) оприлюднив відкрите звернення до голови Нацради Ольги Герасим’юк, голови та членів Громадської комісії з питань проведення конференцій. У ньому правозахисники стверджували, що до складу Наглядової ради НСТУ своїх представників делегували фейкові правозахисні організації з метою обрати до цього органу свого представника.

Нацрада назвала зауваження ZMINA “тиском”, але інформацію пообіцяла перевірити.

Після перевірки до конференції допустили 32 правозахисні організації та 32 не допустили.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: