Рада суддів таки перевірить роботу Апеляційного суду Черкаської області

Дата: 25 Березня 2016
A+ A- Підписатися

30 березня та 1 квтіня члени Ради суддів перевірятимуть роботу Апеляційного суду Черкаської області. 

Про це повідомила голова Ради суддів Валентина Сімоненко, відповідаючи на запитання кореспондента Центру інформації про права людини. 

“На останньому засіданні Ради суддів вже була відновлена робоча група і зараз вже підписано розпорядження, що її члени поїдуть на перевірку в Черкаси 30 березня і 1 квітня. Але ми перевіряємо знову ж таки організацію роботи Апеляційного суду Черкаської області з огляду на наші повноваження – контроль за організацією роботи”, – сказала вона.

Нагадаємо, минулого року суддя цього суду Сергій Бондаренко заявив про дезорганізацію його роботи після того, як він відмовився виносити під тиском з боку голови суду Володимира Бабенко низку неправосудних рішень.

Так, до прикладу, у судді забрали помічника, відмовлялися реєструвати доповідні та заяви, не видавали комп’ютер для помічника і спонукали до порушення законодавства, аби учасники судових процесів скаржились на суддю до Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС).

Раніше Валентина Сімоненко висловила думку, що громадськості не варто підливати масла у вогонь із конфліктом в суді на Черкащині і дати ситуації “збалансуватись”. Таку позицію розкритикував юрист Автомайдану Роман Маселко. Він вважає, Рада суддів сприяє замовчуванню проблем судової системи, їх консервації та збереженню статус-кво.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: