Путін помилував для участі у війні вбивцю-канібала підлітків, який мав би сидіти у в’язниці до 2030 року

Дата: 22 Листопада 2023
A+ A- Підписатися

Президент Росії Путін помилував Миколу Оголобяка – вбивцю, який разом зі спільниками вбив та частково з’їв у 2008 році чотирьох підлітків з міста Ярославль. Чоловік мав би сидіти у в’язниці як мінімум до 2030 року. 

Про це батько помилуваного вбивці розповів журналістам місцевого видання 76.ru.

Фото: Нова Газета Європа

Вбивства підлітків у Ярославлі відбулись у 2008 році, а вчинили їх інші підлітки, які називали себе сатаністами. Єдиним повнолітнім серед них був саме Оголобяк, який отримав за підсумками суду найсуворіше покарання у вигляді 20 років колонії. 

Жертвами угруповання стали четверо дітей, яких ті вбили, розчленували, частину органів з’їли, а кров використали в “ритуалах”. Експертизи, щоб встановити особи вбитих, тривали майже рік через ступінь пошкоджень тіл. 

Батько Оголобяка каже, що його син завербувався на війну з колонії, втім уже повернувся додому з пораненням, тож мешкає в матері. 

“Поки не працює, відновлюється”, – сказав він.

Достроково звільнити ув’язненого в РФ можна лише трьома способами: президент має право підписати відповідний указ, Держдума може ухвалити постанову або ж суд ухвалить рішення про умовно-дострокове звільнення. Журналісти вже отримали підтвердження тому, що Путін власноруч підписує помилування вбивцям та ґвалтівникам, щоб ті їхали на війну в Україну. 

Історія з помилуванням Оголобяка не перша подібна. До прикладу, нещодавно так само на волі опинився Владислав Канюс – засуджений за жорстоке вбивство партнерки Віри Пехтєлєвої. Він закатував дівчину до смерті, поки це чули сусіди та намагалися додзвонитись у поліцію. Канюс мав провести в колонії 17 років. 

Також на волі опинився один з організаторів убивства журналістки Ганни Політковської – критикині російської влади, яку вбили в під’їзді власного будинку в день народження Путіна, 7 жовтня 2006 року. 

Нагадаємо, що ZMINA готувала добірку з російськими злочинцями, які через помилування Путіна опинилися на волі. 

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter