Пульс Сенцова – 40 ударів на хвилину

Дата: 07 Серпня 2018
A+ A- Підписатися

У Сенцова сильно знизився гемоглобін, що призвело до анемії, а також дуже низький пульс – близько 40 ударів на хвилину.

Про це повідомляє Громадське з посиланням на адвоката Дмитра Дінзе.

Про це він заявив після відвідин Сенцова. Він зазначив, що в Олега погано з серцем, і його двічі намагалися вмовити виїхати у лікарню. Йому також стало зле через те, що в Лабитнангі стало дуже тепло, а в нього зараз погана переносимість спеки. Зазначається, що Олег відчуває слабкість в усьому тілі.

На питання про те, чи є можливість, що Сенцов припинить голодування, адвокат відповів, що припиняти голодування політв’язень не планує. Повідомляється, що Сенцов проти переведення його у цивільну лікарню Лабитнангі, оскількі “завідувач реанімаційним відділенням агресивно до нього ставиться, і ймовірніше за все, може лише нашкодити йому”. Він також проти переведення його у лікарню деінде, “оскільки просто не витримає етапування і може померти”.

Український режисер Олег Сенцов був засуджений у Росії в серпні 2015 року на 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у плануванні терактів в окупованому Криму. Він провину не визнає. 14 травня Сенцов оголосив безтермінове голодування, вимагаючи звільнення українських політв’язнів у Росії.

Активісти в Україні і по всьому світу продовжують вимагати від Росії і її президента Володимира Путіна звільнити незаконно утримуваних українців. Акції проходять у різних країнах і на різних континентах під гаслами #FreeOlegSentsov і #SaveOlegSentsov.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: