Прокуратура просить батьків захистити дітей від смертельної гри “Синій кит”

Дата: 22 Лютого 2017
A+ A- Підписатися

Прокуратура Черкаської області просить батьків уберегти своїх дітей від гри “Синій кит”.

В опублікованому зверненні службовці кажуть, що багато українських підлітків вже постраждали від суворих умов гри. 

Популярність серед підлітків цієї гри у прокуратурі називають загрозливою, а саму гру смертельною.

“У гри багато назв: “Тихий дім”, “Море китів”, “Розбуди мене о 4:20″, але результат завжди однаковий – самогубство дитини. За правилами, дитина повинна виконувати різноманітні квести, що пов’язані із заподіянням собі шкоди”, – ідеться у заяві.

Окрім цього, діти почали долучатися до небезпечної гри під назвою “Зникни на 24 години”. Суть цієї гри в тому, що дитина повинна піти з дому та не давати про себе знати добу.

“В силу свого вікового розвитку діти можуть стати жертвами злочинів або ж бути втягнутими в злочинну діяльність, а також отримати тілесні ушкодження, несумісні з життям”, – кажуть правоохоронці. 

Правоохоронці просять батьків підвищити увагу до психологічного стану підлітків та не допустити їхньої участі у іграх.

Чиновники просять батьків перевіряти, чи є на тілі дитини порізи та малюнки, не дозволяти дітям постійно сидіти у соцмережах, натомість організовувати їм дозвілля.

19 лютого київські поліцейські врятували 15-річну школярку від самогубства. Дівчатка виконували завдання, які їм надавав адміністратор у соціальній мережі.

“Двоє дівчаток пішли з дому, бо отримали останнє завдання у “групі смерті”: стрибнути із багатоповерхівки. На щастя, одну ми швидко знайшли”, – розповів керівник столичної поліції Андрій Крищенко.

Понад 200 поліцейських шукали другу школярку. Її знайшли за кілька годин на 16 поверсі будинку із ознаками переохолодження.

“З’ясувалося, що дівчинка за кілька годин до цього вимкнула телефон, видалила свій профіль у соціальній мережі, однак під час перевірки ми виявили, що вона була учасником кількох “груп смерті”, які пропагують культ насильства і жорстокості, та читала книгу про самогубство”, – розповів Андрій Крищенко.

Окрім того, діти наносили собі порізи на руках у вигляді кита, цифр і слова “да” – на нозі.

Правоохоронці порушили кримінальне провадження. Винним загрожує до десяти років ув’язнення за доведення дітей до самогубства. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: