Понад 11 тисяч людей зареєструвалися на онлайн-курс із недискримінації у школі

Дата: 25 Липня 2018
A+ A- Підписатися

На онлайн-курс “Недискримінаційний підхід у навчанні”, який офіційно стартував в Україні, зареєструвались 11,5 тисяч людей.

Про це в коментарі Центру інформації про права людини повідомила голова ГО “Студена” Анастасія Мельниченко

Курс, що складається з дев’яти модулів, пояснює українцям суть питань дискримінації та толерантності, рівного ставлення до дитини та поваги до найрізноманітніших проявів людської особистості. Розповідатимуть про недискримінацію досвідчені експерти та експертки: адвокатка, журналістка, письменниця та посол доброї волі ООН Лариса Денисенко, керівник відділу нових медіа ГО “Інтерньюз Україна” Віталій Мороз, тренерка з питань протидії всім формам дискримінації і ксенофобії у проекті ГО “Донбас СОС” Галина Корнієнко та інші. 

“Тут є і всебічний аналіз проблеми та причин її виникнення, законодавче підґрунтя та конкретні приклади зі шкільного життя, фахові поради та дієві інструменти протидії дискримінації і булінгу. Всі матеріали курсу написані професійно та доступно, а також містять ілюстрації та пояснення”, – розповідає про курси радниця міністерки освіти і науки України з питань політики ґендерної рівності та протидії дискримінації в освіті й одна з експерток курсу Олена Масалітіна.

Після кожного з модулів учасники проходитимуть тести, а у фіналі складуть підсумкову перевірку.

У коментарі Центру інформації про права людини голова ГО “Студена” Анастасія Мельниченко зауважила, що після проходження всіх модулів освітяни отримають сертифікати.

“Зараз триває процедура отримання грифу з Інституту модернізації змісту освіти. Ми робимо це для того, щоб проходження нашого курсу зараховувалося вчителям як підвищення кваліфікації”, – розповіла активістка.

Анастасія Мельниченко 

Також Мельниченко підкреслила, що з 11,5 тисяч зареєстрованих більшість складають освітяни: вчителі, завучі, психологи тощо.

“Курси є відкритими, безкоштовними та доступними для всіх, але 90% – це наша цільова аудиторія. Ми розсилали інформацію по учительських спільнотах. Найбільше людей зареєструвалися в Київській, Дніпропетровській, Донецькій та Запорізькій областях. Найменше – у Луганській та Чернівецькій”, – зауважила голова “Студента”.

Серед слухачів курсів, за словами Мельниченко, переважають жінки (97%).

Нагадаємо, що створенню курсу передувало опитування серед вчителів молодших класів про те, що вони хочуть дізнатись про недискримінацію. Найбільше запитів було з питання протидії булінгу (цькуванню) у школах. 62% вчителів відповіли, що стикались із цькуванням протягом останніх 3-х місяців.

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: