Полозов заявляє, що ФСБ планує його викрасти

Дата: 16 Січня 2017
A+ A- Підписатися

Російський адвокат Ільмі Умерова Микола Полозов побоюється, що ФСБ планує силоміць доставити його на допит у справі підзахисного.

Про це він повідомив у Facebook.

“У перерві по справі Чийгоза прийшов слідчий ФСБ Скрипка, спробував вручити повістку на допит. Я знову відмовився. Пригрозив мені приведенням. Тепер, мабуть, мені слід очікувати примусового приведення (викрадення) в Криму органами ФСБ. Така ось тут робота”, – написав він.

Як відомо, Полозов представляє в суді інтереси заступників голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова і Ахтема Чийгоза у “справі 26 лютого”.

Ще в листопаді він поскаржився в Адвокатську палату Москви на слідчого ФСБ у справі Умерова, який, за його словами, намагається усунути Полозова з процесу шляхом переведення його в статус свідка і вимагання від суду дозволити допитати адвоката про обставини справи.

“Це елемент тиску на мене, як на захисника, спроба виведення мене зі статусу захисника в статус свідка для того, аби я не міг в подальшому судовому процесі представляти інтереси і захищати Ільмі Умерова”, – заявив тоді юрист.

У грудні ФСБ спробувала знову вручити Миколі Полозову повістку на допит.

Тоді ж окупаційна влада Криму відновила справу проти адвоката за звинуваченням у втручанні в діяльність прокурора або слідчого, неповазі до суду і публічній образі представника влади під час виконання ним посадових обов’язків.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: