Нічний російський обстріл: є загиблі та поранені, під завалами у Запорізькій області шукають людей
Внаслідок обстрілу російськими військовими у ніч на 29 травня у Сумській, Дніпропетровській та Запорізькій областях дістали поранення та загинули цивільні.
Про це розповіли у тамтешніх ОВА та Нацполіції.

Вночі армія РФ запускала по Україні безпілотники з різних напрямків, втім, оперативно у Повітряних силах ЗСУ не звітують про їхню кількість.
На Сумщині через удар загинув цивільний чоловік, а ще одна жінка дістала тяжкі поранення, тож опинилась у лікарні. Росіяни били по регіону дронами, поціливши по житлових будинках та фермі.
У ДСНС розповіли про ліквідацію у регіоні масштабних займань.

На Дніпропетровщині відомо про трьох постраждалих у Покровській, Марганецькій та Мирівській громадах. Серед матеріальних наслідків удару пошкоджені сонячні батареї.
Фото: Сергій ЛисакУ Запорізькій області рятувальники шукають людей під завалами одного з обстріляних будинків у селі Верхня Терса. Щонайменше п’ять авіабомб армія РФ скинули на приватну забудову у населеному пункті.
Нагадаємо, що минулий рік в Україні закінчився загальним збільшенням на 30% кількості загиблих через повномасштабне російське вторгнення, а дитячих смертей побільшало вполовину.
Цьогоріч ситуація з жертвами обстрілів погіршилась, тож лише за місяць одні з наймасштабніших російських ударів пережили Кривий Ріг, Суми та Київ.