Нечуючі художники продають картини, щоб допомогти пораненим

Дата: 30 Березня 2015
A+ A- Підписатися

Нечуючі художники організували благодійний аукціон, щоб допомогти пораненим на Донбасі бійцям.

Як повідомляє видання “Наше життя“, 18 членів Київської спілки нечуючих художників “Натхнення” виставили на продаж на благодійному інтернет-аукціоні свої роботи. Зібрані кошти вони передадуть на лікування двом пораненим бійцям АТО – Ігорю Назаревичу та Леоніду Хмелькову.

Ігорю 20 років. Він перебуває у київському Головному військовому клінічному госпіталі. Поранення отримав 1 жовтня 2014 року на луганському летовищі. До 13 січня 2015 року перебував у реанімації. Лікарям врятували спинний мозок, однак у хлопця відсутня частина хребта, прострелено горло. 6 березня йому зробили потрібну операцію, але він досі перебуває в тяжкому стані.

Леоніду 24 роки. Він – сирота з 14 років. 22 січня 2015 року поранений у донецькому аеропорту. У нього немає лівого тазостегнового суглобу, видалені сідниці. 26 лютого переніс десяту операцію. 21 березня вилетів на лікування до Німеччини. Попередній рахунок за весь етап лікування – 20 000 євро. 

Допомогти бійцям можна, придбавши одну або декілька робіт, що представлені на аукціоні, або просто переказавши кошти на рахунки їх родичів, номери яких вказані на офіційній facebook-сторінці благодійного аукціону.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: