Нардеп Сергій Рудик каже, що хтось голосував за нього у Раді, поки він служить у війську

Дата: 14 Березня 2025
A+ A- Підписатися

Нардеп від групи “За майбутнє” Сергій Рудик заявив про фальсифікацію результатів голосувань у Верховній Раді за його участі.

Про це він розповів на власній сторінці у фейсбуку. 

Фото: rudyk.org

Рудик каже, що дізнався про ситуацію після того, як одне з медіа випустило публікацію про його голосування за законопроєкт №8222. Втім, у цей день нардеп був у частині, адже з початку великої війни пішов до війська. 

Парламентар попросив помічників проаналізувати результати й інших голосувань. У підсумку з’ясувалось, що Рудик, поки фізично не був у Києві, за одне засідання від 11 березня поточного року 16 раз проголосував “за” різні документи. Наступного дня нардеп також нібито “був присутній” у залі. 

“Очевидно, телепортувався прямо з військової частини”, – іронічно додає він. 

Нардеп написав звернення до спікера Ради Руслана Стефанчука, щоб провести службове розслідування, а його результати направити до слідчих. 

Заява до Руслана Стефанчука. Фото: фейсбук-сторінка Сергія Рудика

Окрім цього, Рудик вимагає, щоб працівники апарату парламенту вилучити та передали йому іменну електронну карту для голосувань.

“Дуже хочу вірити в якийсь космічний збій і вселенську кібератаку проти ВР. І дуже сподіваюся, що таким чином не будуть “збирати голоси” за т. зв. мирні угоди і здачу українських земель”, – додав він.

Цікаво, що торік Рудик, судячи з підрахунків аналітичної платформи Vox Ukraine, став єдиним серед парламентарів, хто отримав максимальний бал у рейтингу ефективності. 

На ситуацію з можливою фальсифікацією голосувань у Раді зреагували деякі з колег Рудика. Парламентарка Ірина Геращенко також вимагає розслідувати випадок. 

Правоохоронці на момент написання новини публічно заяви Рудика не коментували. 

Нагадаємо, що корисність чинного скликання парламенту вища за минуле, а антиреформаторів до 10-ї сесії поменшало, як показує дослідження. Водночас аналітики знайшли “тіньовий вплив” судів на перебіг реформ в Україні, що стається, зокрема, через велику кількість недоліків на етапі створення законів. 

Торік понад 40% громадян розповіли соціологам, що відчувають погіршення ситуації із демократією за президентства Володимира Зеленського, а більшість із них винуватить у цьому владу. Звинувачення до влади в “руйнуванні парламентаризму” лунають і від деяких опозиційних політиків. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter