Із Куп’янського району, де триває евакуація, вивезли майже 1500 людей – Верещук

Дата: 02 Вересня 2023
A+ A- Підписатися
З Куп’янської та Вовчанської громад, що на Харківщині після оголошення обов’язкової евакуації вивезли майже 1500 людей, з них понад 350 дітей.
 
Про це в ефірі національного телемарафону розповіла міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.
 
Евакуація з Харківщини. Архівне фото. Джерело: Харківська ОВА

“Є Вовчанська громада, є Куп’янська громада. Евакуювати потрібно близько 12 тисяч людей. Евакуйовано півтори тисячі, понад 350 дітей вже евакуйовано. До речі, евакуюються до Харкова. Тобто вони не їдуть далеко”, – розповіла посадовиця.

За її словами, у місті є гуртожитки, де люди будуть мешкати безплатно.

Водночас вона звернула увагу на те, що є такі, хто відмовляється від евакуації. Тоді вони офіційно підписують відповідні документи, де зазначено, що беруть на себе відповідальність за своє життя та безпеку.

Міністерка нагадала й про те, що є постанова, яка уводить в дію режим обов’язкової евакуації у примусовий спосіб, якщо є діти. Нині є райони, де дітям вкрай небезпечно перебувати.

Нагадаємо, на початку серпня влада повідомила про евакуацію людей з Куп’янського району. Вивезти до безпечніших регіонів збираються близько 12 тисяч жителів, втім, не всі погоджуються поїхати. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter