На цьогорічному Atlas Weekend люди з порушеннями слуху зможуть відчути музику

Дата: 05 Липня 2019
A+ A- Підписатися

На цьогорічному музичному фестивалі Atlas Weekend, що пройде з 9 по 14 липня в Києві, люди з порушеннями слуху зможуть відчути музику завдяки унікальній технології передання вібрацій. 

Про це розповів один з організаторів фестивалю Олександр Барабошко на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, на території фестивалю працюватиме спеціальна сфера, яка передаватиме музику з головної сцени. 

“Її можна торкатися та навіть обіймати. Також можна вдягти спеціальні SubPac-жилети, які за допомогою пульсації дозволять відчувати глибокий бас через усе тіло. Завдяки цьому слухач отримує унікальний музичний досвід”, – розповів він.

Інший пристрій буде синхронізовано із вібраційною сферою, і він у live-режимі відображатиме музику через візуальний аудіоеквалайзер.

“Уперше протягом усього фестивалю біля головної сцени буде розташовано великий екран, через який перекладачі жестової мови будуть перекладати виступи хедлайнерів. У світовій практиці перекладачі на музичних концертах не просто показують текст пісень жестовою мовою, але й передають ритміку, рухи та пози виконавців, щоб усі слухачі могли краще зрозуміти та відчути емоції артистів”, – додав він. 

Однією з перекладачок на фестивалі буде всесвітньо відома Амбер Галловей Галлео – авторка унікального стилю перекладу музики жестовою мовою. Перед виступом на фестивалі вона проведе для українських перекладачів тижневий майстер-клас.

Також організатори нагадали, що цього року безкоштовно пропускатимуть людей з інвалідністю на концерти. Право на такий вхід мають: 

  • люди з інвалідністю I та II груп (із собою мати необхідні документи, що підтверджують групу інвалідності);
  • супроводжувач людини з інвалідністю I групи;
  • діти з інвалідністю до 18 років (із собою мати посвідчення, діти після 16 мають бути в супроводі дорослого з квитком);
  • супроводжувач дитини з інвалідністю;
  • діти загиблих в АТО (із собою мати посвідчення);
  • за посвідченням інваліда війни I, II, III груп.
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: