МВС долучається до Індексу корпоративної рівності

Дата: 09 Грудня 2016
A+ A- Підписатися

Міністерство внутрішніх справ долучається до Індексу корпоративної рівності.

Про це під час обговорення виконання Нацстратегії з прав людини заявила заступниця міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції Анастасія Дєєва.

“Місяць тому ми зустрічались з Богданом Глобою як представником цікавого інструменту “Індекс корпоративної рівності”. Я сподіваюсь, що в 2017 році ми почнемо заповнювати анкети для оцінки, який же ж у нас інедкс рівності в МВС”, – цитує Дєєву кореспондент Центру інформації про права людини.

“Ми починаємо із сервісних центрів, бо це найбільш корпоративне середовище в МВС, а також із патрульної поліції”, – додала вона.

Індекс корпоративної рівності – це національне дослідження корпоративної політики, правил та практик приватних компаній щодо заборони дискримінації на робочому місці та підтримки рівності і різноманіття. Індекс досліджує заборону дискримінації за ознаками статі, інвалідності, сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності. 

Нагадаємо, у листопаді відзначили лідерів Індексу. Ними стали ManpowerGroup (92 бали), Британська Рада в Україні (90 балів), LUSH Україна (90 балів), “Ашан Рітейл Україна” (87 балів), TemplateMonster (87 балів).

У 2016 році уперше до Українського індексу корпоративної рівності долучилися урядові органи та державні компанії, зокрема, Міністерство економічного розвитку та торгівлі, Міністерство охорони здоров’я та “Укрзалізниця”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: