Мінсоцполітики ігнорує проблеми дітей на окупованих територіях, новий уряд має це вирішити – Уповноважений з прав дитини

Дата: 21 Серпня 2019
A+ A- Підписатися

Україна має низку невирішених проблем, які стосуються дітей на тимчасово окупованих територіях. Це, зокрема, отримання ними паспортів громадян України, перетин кордону дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, які не мають опікуна, призначеного органами влади України, а також представництво інтересів дітей, які проживають в АР Крим, в українських судах.

 

Про це Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба говорив на робочих зустрічах з представником президента в Автономній Республіці Крим Антоном Кориневичем, заступником прокурора АР Крим Анатолієм Коцурою та прокурорами прокуратури Криму, повідомляє представництво президента.

“На території Автономної Республіки Крим залишилося мешкати понад 450 тисяч наших дітей. Наразі низка процедурних питань щодо реалізації цими дітьми своїх конституційних прав не вирішена. На жаль, Міністерство соціальної політики, яке є центральним органом виконавчої влади і до компетенції якого належать питання прав дитини, ігнорує проблеми дітей, котрі перебувають на тимчасово окупованих територіях. Вважаю, що з формуванням нового уряду нам необхідно невідкладно взятися за їхнє вирішення”, – наголосив Микола Кулеба.

Уповноважений з прав дитини ініціюватиме перед новим Кабінетом Міністрів створення робочої групи за участю представників Міністерства соціальної політики, Міністерства юстиції, Державної прикордонної служби, громадських організацій, що працюють у сфері захисту прав осіб, які проживають в АР Крим, для комплексного вирішення питань дітей на тимчасово окупованих територіях.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: