Мінінформ: Росія викрала в українських мовників понад 500 радіочастот у Криму

Дата: 03 Травня 2018
A+ A- Підписатися

Росія викрала в українських мовників понад 500 радіочастот в окупованому Криму і проводить конкурси на мовлення на цих частотах.

Про це заявив завідувач сектору інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу Міністерства інформаційної політики України Віктор Литвинов, передає Крим.Реалії.

За його словами, такі дані звіту щодо захоплення радіочастотного ресурсу в Криму, підготовленого за участі міністерства. Литвинов нагадав, що після російської окупації Криму були захоплені 503 частоти українських мовників.

“Верх цинізму в тому, що зараз російський регулятор абсолютно офіційно, згідно із законами Російської Федерації, проводить конкурси на ці частоти. Відповідно до всіх міжнародних реєстрів, конвенцій, ці частоти належать Україні”, – заявив представник Мінінформу України на круглому столі, присвяченому Всесвітньому дню свободи преси “Свобода слова в Україні: поточний стан та виклики”.

27 березня в Києві представили звіт про захоплений Росією радіочастотний ресурс України в окупованому Криму, що може стати приводом для оголошення нового списку санкцій. Авторами звіту виступили Національна рада з питань телебачення і радіомовлення та Міністерство інформаційної політики України.

Голова Нацради Юрій Артеменко назвав публікацію звіту “відкриттям “другого фронту” з метою захисту телерадіоінформаційного простору України”.

За інформацією Національної ради і Міністерства інформаційної політики, через російську окупацію Криму 39 українських радіостанцій і 31 український телеканал повністю втратили можливість вести мовлення на півострові.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: