Підозрюваній у справі Шеремета Дугарь дозволили перебувати під домашнім арештом у Києві

Дата: 09 Січня 2020
A+ A- Підписатися

Апеляційний суд Києва дозволив підозрюваній у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета медсестрі Яні Дугарь перебувати під домашнім арештом у Києві.

Про це повідомляє “Українська правда”.

Раніше Дугарь перебувала під домашнім арештом у місті Новомосковську Дніпропетровської області. Тепер суд визначив їй столичну адресу – квартиру ексдепутатки Оксани Корчинської. Судді лише частково задовольнили апеляцію захисту, який просив скасувати запобіжний захід. Під час засідання декілька депутатів, ветеранів і волонтерів хотіли взяти медсестру на поруки.

Також під час засідання Дугарь повідомила, що слідчі так і не довели факту її перебування в Києві в липні 2016 року, коли готувалося вбивство. Вона стверджує, що в цей час перебувала в закритому військову шпиталі і без дозволу керівництва не могла виїздити. Захист просив допитати побратимів Дугарь, які мали підтвердити її алібі, однак судді в цьому відмовили. 

За словами обвинувачення, у 2019 році Дугарь залишала військову частину без дозволу керівництва, а тому вона нібито могла робити це і 2016 року.

Нагадаємо, що 12 грудня правоохоронці повідомили, що підозрюють у справі Шеремета щонайменше п’ятьох людей: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко (Лисицю), музиканта й добровольця Андрія Антоненка (Riffmaster), добровольців Владислава та Інну Грищенків (Бучу й Пуму).

Слідство вважає основним мотивом убивства журналіста Шеремета дестабілізацію ситуації в Україні

Після обрання запобіжних заходів захист Антоненка подав до Печерського районного суду Києва позов про захист честі та гідності проти очільника МВС Арсена Авакова, першого заступника голови Нацполіції Євгена Коваля, генпрокурора Руслана Рябошапки та президента Володимира Зеленського

Незадовго до цього захист родини Владислава та Інни Грищенків, яких також звинуватили у ймовірній причетності до вбивства журналіста Шеремета, вимагав спростування цієї інформації від МВС.

Волонтерка Юлія Кузьменко також подала позов про захист честі, гідності та ділової репутації проти МВС та очільника відомства Арсена Авакова. Цікаво, що суддею у справі авторозподіл призначив Сергія Вовка, який ухвалював рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для волонтерки.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter