185 німецьких акторів та акторок здійснили камінг-аут

Дата: 05 Лютого 2021
A+ A- Підписатися

185 німецьких акторів і акторок зробили колективний камінг-аут як лесбійки, геї, бі-, трансперсони, квіри, інтерсексуали й небінарні люди.

Про це повідомляє Meduza.

 

Портрети та інтерв’ю акторів, що вирішили відкрити сексуальну орієнтацію, опублікувало видання Süddeutsche Zeitung Magazine. Багато хто з учасників акції вже робив камінг-аут перед родичами й друзями, але не міг відкрито говорити про своє приватне життя, не побоюючись наслідків для кар’єри.

За допомогою публічного колективного камінг-ауту учасники акції хочуть домогтися більшого визнання для представників ЛГБТ в театрі, в кіно і на телебаченні.

“Досі існувала думка, що якщо ми розкриємо певні межі нашої ідентичності, а саме сексуальну і ґендерну ідентичність, то раптово втратимо здатність зображати певних персонажів і стосунки. Начебто ця видимість несумісна з нашою здатністю переконливо втілювати ролі для глядачів. Це акт солідарності за межами нашої власної галузі й заклик до всіх підтримати нас”,розповіли учасники колективного камінг-ауту у своєму маніфесті. 

Розкриття своєї сексуальної орієнтації може спричинити труднощі в гомосексуальних людей, які живуть у суспільствах, де існує негативне ставлення до них. Щоб підтримати їх у прагненні до відкритості, у всьому світі щорічно відзначають Міжнародний день камніг-ауту. 

Нагадаємо, лише 14% українців вважають, що суспільству слід прийняти гомосексуальність своїх співгромадян. Так само погано до ЛГБТ-людей ставляться в Росії. Негативне сприйняття українцями ЛГБТ-співгромадян, як зазначають експерти, спричинене тим, що менш ніж 5% з них мають серед своїх знайомих геїв, лесбійок, бісексуалів або трансґендерів.

Минулого року в Україні сталося 188 випадків нападів, дискримінації та інших порушень прав ЛГБТ.

ZMINA коротко переказала головні тези доповіді правозахисників та розповіла, як у 2020-му ЛГБТ-активісти виграли декілька судів щодо гомофобних ініціатив місцевої влади у регіонах, а СБУ чи не вперше звернула увагу на зв’язок рухів за “традиційні цінності”, які зазвичай є гомофобними, та проросійських сил. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter