До Міжнародного дня камінг-ауту – флешмоб “Не змушуйте людей надягати маски”

Дата: 11 Жовтня 2016
A+ A- Підписатися

До відзначення Міжнародного дня камінг-ауту, українська ЛГБТІК-спільнота оголосила про флешмоб в соціальних мережах під назвою “Не змушуйте людей надягати маски”.

Про це йдеться на сторінці заходу у Facebook.

Камінг-аут – це процес добровільного і відкритого визнання людиною своєї належності до гендерної меншини або результат такого процесу.

“11 жовтня ЛГБТІК-спільнота відзначає міжнародний день камінг-ауту. Це день привернення уваги до проблем, з якими зіштовхуються люди, які наважились відкритись перед суспільством, сім’єю та друзями. Цього року регіональні ініціативи об’єднались для спільної акції на підтримку наших друзів та подруг, які досі знаходяться в тіні та не можуть жити відкрито через дискримінацію. Банер флешмобу ілюструє тяготу маски, яку вимушені кожного дня носити ЛГБТІК-люди перед своїм оточенням. Ми закликаємо всіх, хто підтримує ЛГБТІК-спільноту, права людини та принципи інклюзивного суспільства, приєднатись до флешмобу “Не змушуйте людей надягати маски””, – пишуть ініціатори акції.

Для участі у флешмобі необхідно 11 жовтня написати пост підтримки у Фейсбук, поставити хештег #не_змушуйте_людей_надягати_маски та додати банер флешмобу.

Ініціаторами флешмобу виступили регіональні ініціативи: Women’s Voices, Rainbow Rower, Common Space, Equality Dnepr.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: