Лікарку, яка відмовилася лікувати онкохворого ветерана АТО, повернули на роботу та підвищили

Дата: 13 Серпня 2018
A+ A- Підписатися

Ганну Губареву, скандальну лікарку онкогематологічного відділення Інституту раку, яка відмовилася лікувати ветерана АТО через те, що той “вбивав братський народ”, після гучного звільнення поновили на роботі та навіть підвищили.

Про це повідомляє Центр протидії корупції.

Тепер вона секретарка Комісії з питань етики при національному Інституті раку, яка відповідає за погодження проведення клінічних випробувань в Інституті.

“Директор Інституту, після того, як всі ЗМІ та в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун написали про звільнення лікарки, втиху не лише поновила її на посаді, а й зробила відповідальною за один з найприбутковіших напрямів – клінічні випробування в Інституті. Це верх цинізму керівництва медичного закладу, яке обдурило всю Україну, щоб мати “свою” людину на мільйонних потоках”, – каже членкиня правління Центру протидії корупції Олександра Устінова.

Нагадаємо, у червні Національний інститут раку звільнив лікарку гематологічного відділення Ганну Губареву за “неетичну поведінку”. Вона відмовила йому у пільгах та запросила повну вартість за курс лікування – 200 тисяч гривень.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter