Курбедінова залишили в колегії адвокатів

Дата: 22 Лютого 2019
A+ A- Підписатися

Кримського адвоката Еміля Курбедінова не виключили зі складу “Кримської центральної колегії адвокатів”, як це вимагав Мін’юст Росії.

Про це він повідомив у Facebook, в п’ятницю, 22 лютого, після того, як колегія адвокатів провела засідання президії.

“Колегія прийняла рішення не виключати мене зі своїх лав. Дякую президенту Адвокатської палати Криму Олені Канчі за принципову і сильну позицію. А також голові колегії Ісляму Веліляєву. І всіх тих, хто підтримав мене. Разом ми сила!” – зазначив Курбедінов.

Як відомо, міністерство юстиції Росії вимагало вилучити Курбедінова з “Кримської центральної колегії адвокатів” до 1 березня. Курбедінов повідомив, що оскаржить припис Мін’юсту Росії з вимогою виключити його з колегії адвокатів.

Нагадаємо, підконтрольний Кремлю Київський районний суд Сімферополя 7 грудня 2018 року заарештував кримського адвоката Еміля Курбедінова на 5 діб за статтею 20.3 КоАП Росії (пропаганда або публічна демонстрація атрибутики чи символіки екстремістських організацій) за пост у соцмережі Facebook 2013 року.

Адвоката Курбедінова російські силовики затримала 6 грудня 2018 року. Суд заарештував його на 5 діб за звинуваченням у “пропаганді або публічному демонструванні атрибутики або символіки екстремістських організацій” за пост у Facebook 2013 року. За словами колег Курбедінова, скаргу на нього написав колишній житель Криму, який переїхав до столиці Сирії Дамаска.

Адвокат заявив, що його затримання російськими силовиками вранці 6 грудня відбувалося “на абсурдній підставі”, він не визнає звинувачень у екстремізмі. Еміль Курбедінов зазначив, що причиною переслідувань є його правозахисна діяльність, допомога політв’язнів і захист українського військового Богдана Небилиці.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: