Колеги Шеремета передали Зеленському власне розслідування вбивства журналіста

Дата: 24 Липня 2019
A+ A- Підписатися

Колеги Павла Шеремета Даріас Богуцький та Едуард Чекін передали президенту України Володимиру Зеленському власне розслідування вбивства журналіста.

Про це повідомляє Громадське. 

Свої напрацювання журналісти передали президенту під час доповіді голови Нацполіції Сергія Князєва щодо злочину. У матеріалах колеги Шеремета припускають, що вбити його могли через розслідування зникнення телеоператора ОРТ Дмитра Завадського, з яким Шеремет працював у Білорусі.

“Я впевнений, що корінь цього пов’язаний зі вбивством Дмитра Завадського. Шеремет ніколи не переставав розслідувати це. Я це точно знаю. За кілька місяців до його смерті ми з ним говорили про це, і він ніколи не мирився з тим, що навіть не знайшли тіло Завадського”, – заявив Богуцький. 

Відомо, що на початку 2000-х Шеремет працював над фільмом “Дикая охота” про долі зниклих у Білорусі політиків Юрія Захарченка та Віктора Гончара, журналіста Дмитра Завадського і бізнесмена Анатолія Красовського.

На треті роковини вбивства Павла Шеремета голова Нацполіції Сергій Князєв розповів, що наразі правоохоронці розглядають такі версії вбивства журналіста: професійна діяльність Шеремета в Україні та за кордоном, дестабілізація соціально-політичної ситуації в Україні, побутові та міжособистісні конфліктні ситуації, а також помилка в об’єкті злочину з огляду на те, що автомобіль, у який підклали вибухівку, належить і використовувався співмешканкою загиблого. Не відкидають у поліції й версії про причетність до злочину російських спецслужб. 

У свою чергу нещодавно колеги Шеремета виступили із заявою, де вимагали звільнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, голови Нацполіції Сергія Князєва та генпрокурора Юрія Луценка через нерозкриття резонансної справи. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: