Кількість загиблих внаслідок російського удару по Полтаві зросла до 15: в лікарні помер чоловік

Дата: 09 Лютого 2025
A+ A- Підписатися

У лікарні Полтави помер чоловік, який зазнав поранення під час російського обстрілу 1 лютого. Він тиждень був у комі. Загалом від ракетного удару окупантів загинули 15 людей, троє з них — діти.

Про це повідомило “Суспільне Полтава” з посиланням на інстаграм-сторінку дружини загиблого Катерини Деревянової.

Михайло Деревянов з дружиною і сином

Під час ракетного удару по житловому будинку у Полтаві осколок потрапив Михайлу Деревянову у голову. Чоловіка того ж дня госпіталізували до лікарні. Він тиждень перебував у комі в реанімаційному відділенні.

Жінка розповіла, що з чоловіком Михайлом прожила в шлюбі 12 років. Подружжя виховувало сина.

“Ти найкращий чоловік, батько, син, онук. Я досі не хочу вірити в це і сприймати. Їдка несправедливість виїдає просто”, — написала Катерина 8 лютого.

Знайомий Михайла Андрій Гончаренко розповів, що чоловік займався футболом та був багаторазовим переможцем і призером різних спортивних турнірів.

Нагадаємо, вранці 1 лютого російські військові атакували Україну ракетами. У Харкові внаслідок обстрілів загинула жінка, ще п’ятеро людей поранені. Спочатку в Полтаві було відомо про трьох загиблих та десятьох поранених.

Раніше ZMINA повідомляла про те, що кількість загиблих внаслідок російського ракетного удару по житловому будинку в Полтаві зросла до 14.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter