ЮНІСЕФ: Основні загрози в інтернеті для дітей і підлітків – кібербулінг та домагання

Дата: 07 Лютого 2019
A+ A- Підписатися

ЮНІСЕФ акцентує увагу на тому, що онлайн-аудиторія в Україні молодшає: 50,2% дітей віком до 15 років уже в інтернеті. На глобальному рівні інтернет-користувачами є 70,6% молодих людей віком від 15 до 24 років.

Про це йдеться на сайті організації.

Опитування показало, що 26% молодих людей в Україні спілкується на особисті теми з незнайомими людьми в інтернеті. Також дослідження ЮНЕСКО виявило, що в розвинених країнах від 5 до 21% дітей та підлітків стикаються з цькуванням в інтернеті.

“Під час нещодавнього опитування ЮНІСЕФ, яке тривало близько п’яти тижнів за участю понад мільйона молодих осіб зі 160 країн, та проведення серії молодіжних дебатів #ЗУПИНИТИнасильство ми почули думки дітей та молодих людей з усіх куточків світу, що їхні батьки, вчителі та органи влади можуть зробити, аби гарантувати їхню безпеку. І одним з найпотужніших засобів запобігання та протидії булінгу та кібербулінгу діти називали доброту. Вони говорять абсолютно чітку річ: в інтернеті не залишилося доброти”, – каже Лора Біл, заступниця голови представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Нагадаємо, раніше Центр інформації про права людини писав про те, як розпізнати, що ваша дитина стала жертвою секстингу, та як правильно говорити з підлітками про безпеку в мережі.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter