Із Куп’янської громади, де триває евакуація, вивезли понад пів тисячі людей
В Харківській області із Куп’янської громади, яка потерпає від щоденних обстрілів ворога, евакуювали 542 людини, серед них 144 дитини.
Про це поінформував очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.
![](https://zmina.info/wp-content/uploads/2023/06/prymusova-evakuatsiia-z-donechchyny-1200x630-c-1-e1685643054615.jpg)
Синєгубов написав, що відвідав Куп’янську громаду та провів нараду з військовими та поспілкувався з представниками місцевої влади.
“Із головами районної та міської адміністрацій окремо зупинилися на евакуаційних процесах. Зокрема на важливості роз’яснювальної роботи серед населення та передусім сімей з дітьми. На сьогодні евакуювали 542 людини, з них 144 дитини. Маємо максимально убезпечити цивільне населення від російського терору“, – зазначив голова Харківської ОВА.
Нагадаємо, нещодавно влада повідомила про евакуацію людей з Куп’янського району. Вивезти до безпечніших регіонів збираються близько 12 тисяч жителів, втім, не всі погоджуються поїхати.